?בגד ים שלם, ברזילאי או ביקיני? מה נבחר הקיץ

?בגד ים שלם, ברזילאי או ביקיני? מה נבחר הקיץ
?בגד ים שלם, ברזילאי או ביקיני? מה נבחר הקיץ

אין כמו טיפות מים על גב חשוף באמצע הקיץ בים. קרני השמש מלטפות כל חלק בגוף וגלי הים נשברים על המזח. מה בחרת ללבוש בעונת הקיץ הלוהטת של 2014: בגד ים ברזילאי, ביקיני או בגד ים שלם? אנחנו יכולים לספר לך למי מתאים כל אחד מסוגי בגדי הים.

 

בגד ים ברזילאי

יותר אופנתי מאופנתי. יושב עלייך בול. עושה לגוף שלך את מה שהוא אמור לעשות- מבליט את מה שיש ולא נותן מקום לדמיון. בגדי ים ברזילאים מאופיינים באמירה חצופה וצעירה, נועזת ומדליקה. מגוון הצבעים והטקסטורות עצום, כיאה למדינה ממנה נשאבה ההשראה לייצור הליין החדש. חום, חושניות, העזה, פתיחות- כל מה שצריך בשביל קיץ לוהט מלא באהבה. אי אפשר לפספס את מי שבחרה ללבוש את בגד הים הזה.

מתאים לכל משקל בתנאי אחד: את חייבת להרגיש בנוח עם הגוף שלך. בגד ים ברזילאי מתאים במיוחד למי שאוהבת להרגיש את השמש קרובה לכל חלקי גופה, לבעלות מחשבה נועזת המאוהבות בים, למי שאוהבת לכסות פחות ולהראות יותר. החלק האחורי מאופיין בפיסת בד קטנה יחסית ללא כיווץ בד, לחלק הקדמי של בגד הים אין בטנה כפולה. החזייה בנויה ממשולשים חצופים קטנים בלי תמיכה, בלי פוש אפ.


בגד ים ביקיני

איכות של בדים, תכנון נכון של מבנה בגד הים, אלמנטים עיצוביים שונים- עושים את ההבדל. בגד ים ביקיני מתאים לכל מבנה גוף נשי אם הוא בנוי נכון ומבליט את היופי והקימורים הנשיים, את הפוטנציאל הגלום בכל גוף.

החלק העליון של בגד ים בקיני יכול להיות מאובזר בפוש-אפ וברפידות.

החלק התחתון יכול להיות מאובזר בבטנה לתחושת הנוחות. הסטרפלס הסקסי מגלה כתפיים חושניות, מבנה החזייה (כתפיות משני הצדדים) מתאים לכתפיים צרות, קשירה מאחורי העורף מתאים לכתפיים רחבות. משולשים מפנקים חזה גדול יותר מאשר מבנה הסטרפלס.


בגד ים שלםאין כמו קלאסיות במיטבה, מראה חלק ואחיד גם אם הוא צבעוני ומטורף בדוגמאות. מה יש לנו להציע? בגד ים שלם למבנה גוף אגס (אגן רחב), מבנה גוף הפוך (כתפיים רחבות) ומבנה גוף ישר ללא קו מותניים. כולם יטופלו בהתאם.

למבנה אגסי מתאים קו כתפיות המושך כלפי חוץ וקו מפתח רגל שמונח לפני המקום הרחב של הירך. הצבע הבהיר מומלץ לחלק העליון. למבנה גוף הפוך מתאימות כתפיות הנקשרות מאחורי העורף או קולר. אין חשיבות לגובה המפתח, עדיף מבנה חצאית או וולן כדי להרחיב את האזור. מבנה רחב ואחיד יעדיף חגורת בטן להצרת המותניים, גובה מפתח שלא יחתוך את הירך וגב חשוף.

בעקרון, כל בגד ים אמור ליצור מראה מאוזן ולטשטש מבנה גוף בעל נטיות שונות. המטרה היא לייצר מראה של שעון חול: כתפיים ברוחב אגן, אבל הכי חשוב שתרגישי בנוח עם מה שיש לך. בגד ים ברזילאי, ביקיני או בגד ים שלם- חושניות וסקסיות יש בכל מבנה גוף, אם הוא מגיע עם המבט הנכון.