בגדי ים לנערות

בגדי ים לנערות

בגד ים של ילדים ובני נוער מסווגים לפי סגנונות אופנה, טרנדים, הדפסים וחופשיות מלאה בבחירת צבעים.

בגדי ים לנערות

ילדות/נערות מציבות אתגר גדול יותר מבנים כשמדובר בקניית בגדי ים עבורן, הן צריכות להחליט אם הן רוצות בגד ים טנקיני, ביקיני, שלם או מכנסונים והבנים צריכים להחליט רק איזה צבע יהיה מכנסי הגלישה שלהם. לבנות יש אפשרויות אינסופיות במגוון דגמים וצבעים וכולנו יודעים כשיש עודף אז ההחלטה היא קשה יותר.

בכדי להתאים את הבגד ים למידה הנכונה, יש לקחת מדידות מאמצע החזה והירכיים וסביב המותנים. שימו לב, שהגדלים משתנים מיצרן אחד למשנהו. מומלץ להשתמש בטבלת המדידות של כל מותג כדי לראות איזה גודל מתאים לילדה שלך.

לבנות עם חזה מלא – כדאי לבחור בגד ים בסגנון גוזייה, חולצות או טנקיני המקטינים את החזה. לבנות שאוהבות את מראה הטום בוי יש לבחור בגד ים חלק תחתון מכנסון או חצאית או קשקושים סביב הירכיים.

לנערות שיש ירכיים גדולות יש לבחור חליפות גלישה ולתת תשומת לב כלפי מעלה - כלומר שהחלק העליון יהיה עם מחשוף, מקושקש, סטרפלס ועוד. מבחינת צבעים שימו עליכן הדפסים בהירים למעלה ותחתונים כהים מחטבים.

לנערות שקו המותניים שלהם רחב יותר רצוי לבחור בגד ים מסוג טנקיני, ככה הדגש הוא פחות על הבטן. בגד ים שלם מושלם לנערות בעלות קו מותניים רחב ותוספת חגורה יכול ליצור קו של מותניים יפה.

לבאיינה יש מגוון בגדי ים שיכולים לעזור לנערות למצוא את הסגנון הטוב ביותר עבורה לפי צורת הגוף ולפי העדפה שלהן.

חברת באיינה מייבאת ממספר חברות בגדי הים והלבשה תחתונה בעולם - אוסטרליה, מזרח אירופה וכו'. המותג של באיינה הוא מותג חזק ואיכותי ומותאם לגוף האישה. לרכישה אונליין כנסו לאתר WWW.BAYANA.CO.IL