למה ללבוש בגד ים עם שרוולים?

למה ללבוש בגד ים עם שרוולים?

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בגדי ים עם שרוולים. בהתחלה חשבנו שבגד ים עם שרוולים מיועד 

עבור נשים שמרניות שרוצות להתרחץ בים בחופשיות בלבוש צנוע ולא להרגיש חשופות. אבל מסתבר שלא!

 
למה ללבוש בגד ים עם שרוולים?

אספנו עבורכן כמה סיבות למה כדאי לכן ללבוש בגדי ים עם שרוולים

 

הגנה, הגנה, ועוד הגנה מפני קרני UV – הכי חשוב שתשמרי על עצמך! בגדי ים עם שרוולים מספקים שכבה נוספת של הגנה מפני קרני השמש האולטרה סגול שמזיקים לגוף שלנו. ההגנה הכי טובה שיש היא כיסוי הגוף (כשהיינו קטנים היינו רואים הרבה ילדים עם חולצה לבנה בחוף ים), לכן בגד ים עם שרוולים מגן הכי טוב מקרני UV. מעכשיו את תוכלי לבלות כל היום בשמש מבלי לדאוג לקבל כוויות שמש או שיזוף מוגזם. 

מגן על עור גופך – את במים כל היום והעור שלך מתרכך אבל יותר חשוף לנזקים. בגד ים  עם שרוולים שומר על הגוף שלך מפני הנזקים וגירויים שנגרמים עם המפגש של חול הים ברגע שאת יוצאת מהמים. 

ממזער תקלות לא נעימות – את בים או בבריכה ובא לך לצוף (הכי כייף לצוף), או לשכב על מזרן ים ולהרגיש בטוחה מבלי שכלום לא יבצבץ. עם בגד ים עם שרוולים את יכולה להיות רגועה שאת מכוסה ושום דבר לא ייחשף בטעות. עכשיו נותר לך לשמור על שיווי משקל ולא ליפול מהמזרן :).

נוחות – כולנו רוצות להרגיש יפות בחוף הים (גם על שפת הבריכה), למרות שהגוף שלנו כבר מזמן לא גל גדות או בר רפאלי. בגד ים עם שרוולים מחמיא לרוב סוגי הגוף, ודורש פחות התאמה. לכן אם את רזה או מלאה, שטוחה או בעלת חזה גדול בגד ים עם שרוולים יכול להיראות סקסי על כולכן. 

לספורטאיות – את רוצה להעביר את הכדור מעל הרשת ולפגוע במגרש היריב מבלי לדאוג שחלק מגופך יבצבץ, את רוצה לגלוש בשקט ושלווה מבלי שכל נפילה מהגלשן את צריכה לדאוג גם לחזה שלך? עם בגד ים עם שרוולים את יכולה להתעמל בשקט מבלי לדאוג.

צבע עור אחיד – די לקווי שיזוף והבדלים בצבע העור בתקופת הקיץ. את רוצה ללבוש שמלת סטרפלס או ללבוש גופיית ספגטי אבל הקווי שיזוף מפריעים ואפילו די מביכים. עם בגד ים שרוולים אין צורך לדאוג. צבע העור של החלק העליון שלך יישאר אחיד.  

שימו לב, מראה חשוף הוא לא בהכרח סקסי ולפעמים הנסתר הוא אטרקטיבי לא פחות. 

Active Swim Cap Sleeve - בגד ים שלם עם שרוולונים

 

דגמים לדוגמא של באיינה לבגד ים עם שרוולים:

 Sahara Nights

Active Swim Ruched Side 

Active Swim Cap Sleeve

לבאיינה ישנן מגוון בגדי ים עם שרוולים, כנסו לאתר ובדקו איזה בגד ים מתאים לכן.

חברת באיינה מייבאת ממספר חברות בגדי הים והלבשה תחתונה בעולם - אוסטרליה, מזרח אירופה וכו'.

המותג של באיינה הוא מותג חזק ואיכותי ומותאם לגוף האישה.

לרכישה אונליין כנסו לאתר של באיינה www.bayana.co.il