יצאו מכל החורים: בגדי ים עם חורים

יצאו מכל החורים: בגדי ים עם חורים
הם מספקים משחק מושלם בין אטום ושקוף, בין עור חשוף ובין איפוק מעודן. בגדי ים עם חורים בעיטורי רשת או דמויי תחרה משתלטים על החוף ומאפשרים לכן להרגיש אלגנטיות גם על חוף הים.
יצאו מכל החורים: בגדי ים עם חורים

יש מי שאוהבת לחשוף כמה שיותר, יש מי שאוהבת לחשוף בדיוק במידה. אחד הטרנדים החמים בעולם האופנה בשנים האחרונות הוא השילוב בין בדים אטומים לעיטורים שחושפים קצת עור. בגדי ים עם חורים דמויי רשת מביאים את הטרנד החם הזה אל חוף הים ומאפשרים גם למי שלא אוהבת לחשוף את הכל ליצור מראה מיוחד ואלגנטי מאד שלא יוצא מכל החורים.

ביקיני, בגד ים שלם או סט ספורטיבי: אסיפת חורים

מכיוון שהחורים משתלבים נהדר בכל גזרה אפשרית, הבאנו אותם בבאיינה בכל גזרה אפשרית: ביקיני משולשים, ביקיני תחתון בסיסי, בגד ים שלם, וסט, תחתון ברזילאי ואפילו שמלה לקינוח. הכל בשחור אלגנטי שמשתלב עם כל דבר ובכל לוקיישן אפשרי.

סט של בגד ים תחתון ברזילאי בעיצוב שחור חלק לצד חולצת בגד ים מעוטרת בעיטורי רשת מסדרת Mesh About, שחושפת רק את הבטן התחתונה, מושלמים למי שרוצה לשמור על מראה ספורטיבי על חוף הים וליהנות מכל מה שיש לטרנד הזה להציע.

בגדי ים עם חורים מתאימים במיוחד למי שאוהבת לחשוף ועם זאת לא להרגיש חשופה מדי. מי שתבחר בגד ים שלם מסדרה זו תוכל לשמור על הבטן מכוסה היטב ועל מראה מחמיא ואלגנטי בזכות הבד השחור שנבחר לקולקציה. עיטורי הרשת שנבחרו לעטר את בגד הים חושפים חלקית את אזור הצווארון, המותניים והגב. העיצוב המיוחד של הרשת בצדדים יוצר אפקט של פיגורה רזה יותר והמראה המתקבל מאחורה עם הגב המבצבץ מבין החורים גורם לך להיראות סקסית ומתוחכמת

דגמי Mesh About, Costa Maya ו-Empire Shift משלבים רשת עדינה שיוצרת דוגמת חורים גאומטרית ומעניינת. אפשר לבחור גזרה בסיסית של ביקיני משולשים או תחתון קלאסי שחור בסגנון זה ואפילו ליהנות משמלה קלילה עם עיטורי משולשים שחושפים קצת ובטוב טעם ומחמיאים לכל אחת.

סבבה חורים, אבל איך בוחרים?

בגדי ים עם חורים יכולים לחשוף הרבה או מעט, זה כבר תלוי בטעם האישי שלך ובהעדפותייך. אפשר ליהנות מהטוויסט המעניין שהחורים מוסיפים מבלי לחשוף כלל או לחשוף מעט מאוד ואפשר להתפרע עם החורים כמו בבגד ים השלם שחושף את הגב בנדיבות.

מה שבטוח, הרשת והעיטורים מוסיפים הרבה עניין ותחכום להופעה שלך ולכן מדובר בבחירה מנצחת. לכי על זה.