חלוקה מחדש של הגוף שלך!

חלוקה מחדש של הגוף שלך!

מצאת חולצה שאת ממש אוהבת ומתאימה לך אבל הכפתורים מתפוצצים ולא ממש משתפים פעולה ובין כל כפתור וכפתור מבצבץ לו חור. את מגלה שרקמות החזה והשומנים בורחים להם מחוץ לחזייה. מרגישה שהחזה לא נמצא במקומו הטבעי. את מתוסכלת כי את לא יכולה ללבוש סגנון בגד מסוים רק בגלל החזה השופע שלך. הולכת בתחושה של כל מי שנמצא מלפני ומצדדי רואה מה הולך לי מתחת לחולצה.

 

חלוקה מחדש של הגוף שלך!

אם זה נשמע מוכר ואת שייכת לקבוצה לעיל, את צריכה חזיית מינימייזר!

כל אחת צריכה להרגיש כמה שיותר נוח במשך היום, ובטח לא ללכת בתחושה של תסכול ועוד בגלל חזייה לא טובה. הגיע הזמן שאת תנהלי את החזה שלך ולא חזייה לא נכונה!

מה חזיית מינימייזר יכולה לעשות בשבילך?

חלוקה מחדש של רקמת החזה, תכווץ את המחשוף שלך ולא תשאיר אותך חסרת נשימה. חזיית המינימייזר תכוון את הנכסים שלך לכיוון החזה ולא במרחק ממנו (רוב החזיות נועדו לעשות ההפך – לדחוף את השדיים קדימה ולהרים אותם למעלה). אבל ברוך השם לך יש מספיק חזה ואת לא צריכה לעשות את זה. מה שכן את צריכה לעשות ולבחור מה את לובשת ואיך תראה הופעתך.

חזיות מינימייזר של באיינה יכולות לשנות את המראה העליון שלך.

להקטין את החזה ואת המראה הנפוח לפחות במידה אחת. ולא, זה לא מעשה קסמים אלא על ידי קשת רחבה יותר ומעיכת החזה מלפנים. לא עוד כפתור פעור, לא עוד רצון להסיר את החזייה אחרי שעה כי לא נוח לך, לא עוד בצבוץ של העור. כן נוחות, כן ללבוש מה שאת רוצה וכן להיראות יותר רזה.

חזיות המינימייזר של בייאנה מגיעות עם קאפ כפול של בד אלסטי (שלא כמו ספוג סינתטי שלא נושם), שילובים של בד כותנה שמבטיחים תמיכה לרוחב השד ואווריריות לחזה.