בגדי הים השחורים של באיינה

בגדי הים השחורים של באיינה

כאשר מדובר בקניות לבגדי ים, אנחנו נוטות להיות קצת דחייניות. אנחנו חולמות כל החורף על בריחה לים באמצע יום עבודה, לתת לעור שלנו לנשום, לתת למחשבות שלנו מנוחה ולא להיות סגורות בסוודרים ומעילים בתוך משרד עם תאורה של פלורסנט. אנחנו חולמות כל החורף על הבגד ים המושלם עבורנו, שיחטב אותנו, שידגיש את החלקים הטובים שבגופנו ויטשטש את החלקים שפחות טובים. אנחנו אומרות לעצמנו שהשנה נרכוש בגד ים צבעוני כמו אדום, ירוק וכחלכל, או בגד ים בהדפסים מטורפים או עם פרחים העיקר שיהיה מקושקש.

בגד ים ביקיני שחור חזיית משולשים ושרוך קשירה ותחתון עם רצועות בצצדים

בגדי הים השחורים של באיינה

בבדיקה לדפוסי התנהגות של נשים ברכישת בגדי ים באינטרנט גילו שבתקופת החורף נשים נוטות לאסוף להן דגמים של בגדי ים שהן ראו באתרים שונים (Pinterest, Facebook, Instagram וכו') ושהן ירכשו לעצמם בתחילת העונה החמימה.

אבל ברגע שמגיע האביב ואנחנו מתחילות לזרוח ולפרוח מחדש אנחנו דוחות את הקנייה, פתאום אנחנו מקבלות "רגלים קרות" - האם הגוף שלנו מוכן לקיץ, איך אני אוכל להיראות טוב בבגד ים אחרי החורף הסגרירי והאפרורי – אנחנו מדברות עם עצמנו למה לא וויתרנו על העוגות בזמן למה לא עשינו דיאטה וספורט בשביל להכין את עצמנו לקיץ, לשכיבה בחוף הים ולביקור בקאנטרי השכונתי. ואז מגיע השלב שאנחנו מחפשות את הבגד ים המושלם ואנחנו בוחרות את הבגד ים השחור, הקלאסי, האלגנטי והסולידי.

אנחנו יודעות שבתוך תוכנו כל אחת צריכה את הבגד ים השחור בארון שלה. ובגלל זה השנה באיינה פינקה אתכן נשים בקולקציית בגדי ים שחורים מטורפת של שלל סגנונות במגוון גזרות והדפסים שיכולות להתאים לכל אישה (רזות, מלאות, גבהות, ספורטיביות ועוד), בחורה, נערה וילדה.

היכנסו עכשיו לחנות האינטרנטית של באיינה ותרכשו לכן את בגד ים השחור שמתאים לכן.

Havana Black – בגד ים ביקיני קולר בצבע שחור

חברת באיינה מייבאת ממספר חברות בגדי הים והלבשה תחתונה בעולם - אוסטרליה, מזרח אירופה וכו'. המותג של באיינה הוא מותג חזק ואיכותי ומותאם לגוף האישה.

לרכישה אונליין כנסו לאתר WWW.BAYANA.CO.IL