7 סיבות טובות לבחור בגדי ים בגזרת טנקיני

7 סיבות טובות לבחור בגדי ים בגזרת טנקיני
בגדי ים בגזרת טנקיני הם השילוב המושלם בין בגד ים שלם לביקיני. למה ומתי כדאי לבחור טנקיני במקום ביקיני? שבע סיבות שיעשו לכן חשק!
7 סיבות טובות לבחור בגדי ים בגזרת טנקיני

טנקיני, אותה גופייה שמהווה חלק עליון של בגדי ים, בין ביקיני לבגד ים שלם, כבשה את העולם. הכל התחיל אי שם באוסטרליה, כשהגולשות האמיצות בביירון ביי אימצו את הגופיה הספורטיבית והפכו אותה לבגד ים.

חברות בגדי ים אוסטרליות לקחו את המושכות וייצרו בגד ים ספורטיביים שכוללים חלק תחתון רגיל וחלק עליון שהוא גופייה שלעתים נקשרת מאחורי העורף ולפעמים יש לה כתפיות ספורטיביות. לא מעט נשים ברחבי העולם אימצו את הטנקיני. אם את עוד לא ניסית, הנה כמה סיבות שיעשו לך חשק לקחת אותו לסיבוב בים.

כיסוי של בגד ים שלם

הסיבה העיקרית שנשים מעדיפות בגדי ים שלמים על ביקיני היא הגזרה הפחות חושפנית. ללא מעט מאיתנו יש קושי לחשוף את הבטן. טנקיני הוא למעשה הפשרה באמצע. כיסוי לבטן עם ניחוח ונוחות של ביקיני.

נוחות של ביקיני

בגד ים שלם, על כל יתרונותיו, הוא פחות נוח מביקיני שמגיע ב-2 חלקים. גזרת הטנקיני מאפשרת ליהנות מהנוחות שמציע הביקיני כשלובשים ומסירים אותו, וכמובן כשצריכים פתאום לשירותים באמצע הבילוי בים או בבריכה.

בגד ים שמתאים גם לצעירות

לבגד הים השלם, על אף שהוא חזר מזמן לאופנה, עדיין יש מוניטין של בגד ים שמתאים יותר למבוגרות מאשר לצעירות. הוא נתפס כפחות סקסי ויותר שמרני. בגד ים טנקיני לעומת זאת מתאים מאוד גם לנערות ובחורות צעירות שמצד אחד לא אוהבות לחשוף הרבה ומצד שני רוצות לשמור על לוק צעיר וסקסי.

אופציה למיקס אנד מאצ'

אחד הדברים הכיפיים בביקיני הוא האפשרות לשחק בין החלק העליון לחלק התחתון ולגוון מדי פעם בצבעים ובהדפסים. בבגד ים שלם כמובן אין אופציה כזו, אבל עם הטנקיני אפשר לשחק כמו בביקיני ולהתאים בכל פעם תחתון אחר או מכנסונים לגופיית הטנקיני.

מחמיא יותר למבנה הגוף

אם נולדת עם גוף חטוב את יכולה לדלג הלאה. אם את מאלה שמבלות הרבה מול המראה, מודדות ומשחקות עם הבגדים כדי לנסות ליצור לעצמן מראה מחמיא יותר, בגד ים בגזרת טנקיני יתאים לך במיוחד. הוא מאפשר לשחק עם גופיית הטנקיני, לכווץ או למתוח כדי לטשטש או להבליט אזורים בגוף בצורה שתחמיא לנו. את האופציה הזו אין לא בביקיני ולא בבגד ים שלם.

אז מה אתן אומרות? איזה בגד ים טנקיני אתן בוחרות?